توصیه‌های خرید بهترین دستگاه هواساز

انواع دستگاه هواسازمقالات

 

با وجود انواع مختلف دستگاه هواساز که در بازار وجود دارند، پیمانکاران سیستم HVAC برای انتخاب بهترین واحد برای برخی از موارد پر تقاضا مانند بیمارستان‌ها، سالن‌های تئاتر، مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها، ساختمان‌های دولتی و ساختمان‌های اداری انعطاف‌پذیری بالایی داشته‌اند.
پیمانکاران می‌توانند اندازه و قطعات دستگاه را سفارشی‌سازی کنند تا با محدودیت‌های فضای ساختمان، نیازهای عملکردی و بودجه مطابقت داشته باشد. انتخاب دستگاه هواساز مناسب موجب می‌شود که نصب دستگاه ساده‌تر و سریع‌تر و در هزینه‌ها هم صرفه‌جویی شود. هنگامی‌که می‌خواهید برای خود یک دستگاه هواساز انتخاب کنید، پرسش‌های زیر را در نظر داشته باشید:
 

  1. موقع انتخاب در خرید هواساز چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

نیازها و نیازمندی‌های ساختمان یا تأسیسات و نیز ویژگی‌ها، مزایا و گزینه‌های نصب هواساز را در نظر بگیرید. دستگاهی که به‌طوری ویژه طراحی و تولید شده باشد، نصب سریع، عملکرد قابل‌اطمینان و رضایت مشتری را تضمین می‌کند.
 
سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی،خرید هواساز صنعتی و خانگی، خرید دستگاه هواساز ایرواشر، کانال اسپیرال و برج خنک کننده.

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت خرید هواساز وارد بخش تماسلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

دستگاه هواساز

دستگاه هواساز خانگی

 

  1. دستگاه هواساز در کجا باید نصب شود؟

برای مثال، یک دستگاه هواساز در ساختمان اداری نسبت به دستگاهی که در اتاق عمل بیمارستان نصب شده باشد، عملکرد و نیازمندی‌های نگهداری متفاوتی دارد. انواع دستگاه هواساز که برای کاربردهای خاصی بهینه‌سازی و طراحی شده باشند، در فضاهای طراحی‌شده عملکرد بهتری خواهند داشت.

 

  1. برای فضاهای مشتری چه عملکردهای نیاز است و چه منابع انرژی در دسترس است؟

بسته به نوع کاربرد، قطعات زیادی را می‌توان به دستگاه هواساز اضافه کرد تا کاربردهای خاصی داشته باشد، ازجمله گرمایش، سرمایش، پالایش هوا، مرطوب‌سازی و بازیابی انرژی.
علاوه بر این، دستگاه را می‌توان به گونه‌ای طراحی کرد تا منابع انرژی متعددی را برای توزیع هوای تهویه شده در مقرون‌به‌صرفه ترین شیوه ممکن فراهم کند.

 

فیلتر هواساز

فیلتر هواساز

 

  1. خرید هواساز برای نیازهای مشتری باید به چه اندازه‌ای باشد؟

برای داشتن بالاترین درجه انعطاف‌پذیری و سهولت در محل کار، یک دستگاه هواساز را انتخاب کنید که با معماری پروژه، اتاق مکانیکی و محدودیت‌های فضا همخوانی داشته باشد.
اگر از مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) استفاده کنید، متوجه خواهید شد که چرا تولیدکنندگان مدل‌های دیجیتال مخصوص واحد را پیشنهاد می‌دهند؛ بنابراین، طراحان می‌توانند از پیش تأیید کنند که دستگاه هواسازشان با فضای موجود مطابقت کامل دارد.

 

نمونه ای از یک دستگاه هواساز یا AHU

دستگاه هواساز یا AHU

 

  1. آیاخرید هواساز و نصب آن آسان است؟

نصب کارآمد و بی‌دردسردر خرید هواساز، تضمین می‌کند که این کار به‌موقع و بدون تحمیل هزینه اضافی انجام می‌شود. آیا دستگاه باید به‌صورت مونتاژ شده به محل موردنظر برسد یا در محل مونتاژ می‌شود؟ اگر قرار است در محل مونتاژ شود، انجام این کار آسان خواهد بود؟

 

دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

  1. آیا خرید هواساز و نصب آن هماهنگی نصب کنترل‌های را آسان می‌کند؟

در انواع هواساز که کنترل‌های یکپارچه دارند که در کارخانه آزمایش و بسته‌بندی ‌شده‌اند، نیازی به برنامه‌ریزی اضافی نیست و دردسرهایی را هم که ممکن است پیمانکاران در برخی مواقع در طول نصب با آن‌ها مواجه شوند، ندارند.
برخی کنترل‌های این دستگاه عبارت‌اند از حسگرهای شهودی که دما، رطوبت و وضعیت سرویس دستگاه را می‌سنجند؛ محرک‌هایی که دمپرها و سایر قطعات را به حرکت درمی‌آورند و موتورها که فن را کنترل می‌کنند و سرعت فن را تا هر میزان که نیاز است تنظیم می‌کنند.

 

نمونه ای از دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

  1. چه نوع سرویس‌های نصب، نگهداری و پشتیبانی برای این دستگاه وجود دارند؟

علاوه بر ویژگی‌ها و مزایای دستگاه هواساز، کارشناسی و سرویسی را که تولیدکننده فراهم می‌کند، می‌توانید در نظر بگیرید. آیا در زمان نصب دستگاه به کمک نیاز دارید؟ تولیدکننده به درخواست قطعات یا سرویس‌های اضافی شما چگونه پاسخ خواهد داد؟

 

طرح شماتیک سیستم تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع

 

  1. دستگاه مناسب چگونه به من به‌عنوان یک پیمانکار کمک خواهد کرد؟

خرید هواساز مناسب هم برای شما و هم برای مشتریانتان مقرون‌به‌صرفه و قابل‌اطمینان خواهد بود.
این دستگاه مخصوص نیازمندی‌های مشتریان شما طراحی و تولید خواهد شد. کنترل‌های نصب و آزمایش شده در کارخانه و ترکیب انعطاف‌پذیر آن، نصب را برایتان آسان کرده و قابلیت اطمینان و کارآمدی را به دنبال خواهد داشت.

 

نمونه هایی از فیلترهای هواساز

فیلترهای هواساز

 

محصولات مرتبط:

خرید هواکش صنعتی

دستگاه ایرواشر

فن سانتریفیوژ

 

*«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد برج خنک کننده را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*

 

https://www.mcaa.org/smart_sol_article/tips-choosing-best-air-handling-unit-job

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست