دستگاه ایرواشر صنعتی و نکاتی در مورد آن

شرکت سرکان تهویه یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات مربوط به سیستم تهویه مطبوع در این مقاله اطلاعاتی را در مورد دستگاه ایرواشر صنعتی فراهم کرده است که می‌توانید بخوانید.

 

اهمیت استفاده از دستگاه ایرواشر تجاری

 

دستگاه ایرواشر صنعتی چیست؟ به طور خلاصه بگوییم، دستگاه ایرواشر صنعتی ترکیبی از مرطوب کننده و تصفیه کننده هوا است. این دستگاه ۲ در ۱، دو کار را به طور هم‌زمان انجام می‌دهد: مواد حساسیت‌زای مضر را از هوا می‌گیرد و رطوبت محیط را در سطح بهینه‌ای نگه می‌دارد. این دستگاه مفید، ابتدا در قاره اروپا به بازار عرضه شد و پس از آن توانست به‌عنوان روشی برای حفظ کیفیت هوای تأسیسات پزشکی، ساختمان‌های اداری، مغازه‌های خرده‌فروشی و مکان‌های مشابه، در وضعیتی ایدئال در بازارهای ایالات‌متحده موفقیت بالایی را به دست آورد. استفاده از دستگاه ایرواشر صنعتی روشی بسیار عالی برای نگه داشتن کیفیت هوا در یک وضعیت نزدیک به ایدئال در بسیاری از تأسیسات مسکونی یا تجاری است.

 

یکی از مدلهای دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر صنعتی

 

صنایعی که از دستگاه ایرواشر صنعتی استفاده می‌کنند

 

استفاده از دستگاه ایرواشر صنعتی روشی عالی است برای کنترل میکروارگانیسم‌های موجود در هوا، مواد بیماری‌زا و ترکیبات ارگانیک فرار. بیش از ۹۹ درصد میکروب‌ها و ذرات ریز موجود در هوا با یک بار عبور از میان این تجهیزات از بین می‌روند. علاوه بر این، دستگاه ایرواشر صنعتی دستگاهی بسیار مفید و کارآمد است که می‌تواند ظرف مدت کوتاهی حجم گسترده‌ای از هوا را کنترل و تصفیه کند.

زمانی که این دستگاه‌ها در محیط‌های تجاری استفاده شوند، می‌توانند محیطی راحت را برای کارکنان و سایر افراد حاضر در آن فراهم کنند، دود و گردوغبار ناشی از فرآیندهای صنعتی در آن محیط‌ها را کاهش دهند و سطح راحتی و کارآمدی مشتریان و کارکنان را افزایش می‌دهند. برخی از صنایعی را که از دستگاه ایرواشر صنعتی استفاده می‌کنند، در این قسمت نام برده‌ایم:

 

نمونه ای از دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر صنعتی

 

فضاهای اداری

ساختمان‌های دولتی و شهرداری

فرودگاه‌ها

مغازه‌های خرده فروشی

ساختمان‌های مسکونی

سرپناه‌های افراد بی‌خانمان یا افراد بد سرپرست

زندان‌ها

کازینوها

هتل‌ها

ورزشگاه‌ها

مجتمع‌های مسکونی

کارخانه‌های تولیدی

 

دستگاه ایرواشر

ایرواشر – یکی از تجهیزات سیستم HVAC

 

تأسیسات پزشکی و اتاق‌های انتظار

 

اتاق‌های انتظار، دفترهای پزشکان و تأسیسات پزشکی می‌توانند به طور ویژه‌ای از دستگاه‌های ایرواشر صنعتی استفاده کنند. این تجهیزات می‌توانند هوا را از ویروس‌ها و مواد حساسیت‌زای مضر پاک کنند که ریسک عفونت و بیماری را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. برخی از تأسیسات پزشکی که می‌توانند از دستگاه ایرواشر صنعتی استفاده کنند، شامل موارد زیر می‌شوند:

داروخانه‌ها

کلینیک‌های بهداشتی

دندانپزشکی‌ها

اتاق‌های عمل جراحی

آزمایشگاه‌های پزشکی

 

دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

 

دستگاه ایرواشر صنعتی شما

 

هر دستگاه ایرواشر صنعتی که ما نصب می‌کنیم، ساختی سفارشی دارد تا بتواند نیازمندی‌های مختلف اندازه، محدودیت‌های منطقه‌ای و فضای موجود را برآورده کنند. دستگاه‌های تولیدی ما ویژگی‌های گسترده‌ای دارند، از قبیل سرعت‌های فن چندگانه، گزینه‌های کنترل دیجیتال، شاخص‌های نشان دهنده زمان تعویض فیلتر و ویژگی‌های دیگر. دستگاه ایرواشر صنعتی ضد آب و کارآمد ما را می‌توانید تقریباً در هر جایی نصب کنید و نیازی به اتاق تجهیزات جداگانه ندارند.

 

دستگاه ایرواشر صنعتی

دستگاه ایرواشر

 

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور،
در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد دستگاه ایرواشر صنعتی  برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان
محترم فراهم کرده است.

اگر در مورد این محصول مهم  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده
است که اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد. برای این کار کافی است با استفاده از بخش
تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

لینک مقاله منبع:

https://industrialairinc.com/hvac-air-handling-unit/hvac-air-washers

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست