دستگاه هواساز و خرید هواساز

folder_openانواع دستگاه هواساز, مقالات
commentبدون دیدگاه
انواع دستگاه هواسازمقالات

سیستم هواساز که به آن دستگاه هواساز نیز گفته می‌شود، برای تأمین و به جریان انداختن هوا در داخل ساختمان‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. علاوه بر این، دستگاه هواساز (AHU) برای استخراج هوا به عنوان قسمتی از سیستم گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع نیز استفاده می‌شود. در ساختار دستگاه هواساز یک قاب فلزی عایق شده وجود دارد که قطعاتی مانند فن، عناصر گرمایش و سرمایش، چند دمپر و چندین قطعه دیگر در آن نصب می‌شوند.
دستگاه هواساز تولیدی شرکت سرکان تهویه برای تأمین هوای تازه مورد نیاز تهویه در زمان خروج هوای مانده از فضای داخل طراحی و تولید شده است.
 
سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز کانال اسپیرال و دستگاههواسازایرواشر صنعتی .

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت خرید هواساز وارد بخش تماسلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

نمونه ای از دستگاه هواساز

یکی از مدلهای دستگاه هواساز

 

به احتمال فراوان در سیستم HVAC ساختمان شما یک دستگاه هواساز نصب شده است. این تجهیزات به‌طورمعمول واحدهای پکیجی (PU)  خوانده می‌شوند و اگر در پشت‌بام نصب شده باشند، به آن‌ها واحدهای پشت‌بامی گفته می‌شود. هر دو این تجهیزات را واحدهای هوای جبرانی (MAU) می‌نامند، زیرا این تنها دستگاهی است که به جای آن که هوای داخل ساختمان را دوباره در داخل به جریان اندازد، آن را از بیرون ساختمان تأمین و تهویه می‌کند. این دستگاه‌ها معمولاً کوچک‌ترند و در مناطق محلی شده استفاده می‌شوند.

 

دستگاه هواساز

هواساز

 

تولید دستگاه هواساز

 

شرکت سرکان تهویه بر اساس شرایط محل نصب و نیازمندی‌های مشتریان مانند اندازه، دما و محیط‌های مختلف مدل‌های متنوعی از دستگاه هواساز را طراحی و تولید می‌کند. علاوه بر انواع مختلف کویل، قاب و محفظه، در برخی موارد انواع دستگاه هواساز صنعتی مستحکم و سایر قطعات سفارشی مانند مدل‌های زیر نیز تولید می‌شوند:

دستگاه هواساز جبرانی و بازگشتی

واحدهای Face و Bypass

واحدهای فراورشی سیار (Skid Mounted)

فیلتراسیون

فیلترهای %۳۰ زنگ زده تا فیلترهای HEPA

دمنده / فن

دمپرها

درها و پانل‌های دسترسی

 

فیلتر دستگاه هواساز

فیلتر هواساز

 

کاربردهای دستگاه هواساز

 

دستگاه‌های هواساز تولیدی شرکت سرکان تهویه برای کاربردهای متنوعی از قبیل موارد زیر گزینه‌ای عالی هستند:

بیمارستان‌ها

اتاق‌های تمیز

تهویه فضاهای اداری

کارخانه‌ها

آزمایشگاه‌ها

مراکز داده‌ها

اتاق‌های سرور

 

نمونه ای از یک دستگاه هواساز یا AHU

هواساز یا AHU از اجزای سیستم تهویه مطبوع

 

بسته بندی دستگاه‌های هواساز

 

بسته‌بندی این قطعات به ما امکان می‌دهد تجهیزاتی را آماده کنیم که به طور مستقیم با نیازمندی‌های شما مطابقت داشته باشند. شرکت سرکان تهویه در نهایت می‌تواند هزینه‌های مربوط به بسته بندی سیستم هواساز را کاهش دهد و در عین حال یک مسئولیت منبع واحدی را ایجاد کند.

 

نمایی از دستگاه هواساز

اجزای دستگاه هواساز

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد دستگاه‌های هواساز  برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان
محترم فراهم کرده است.

اگر در مورد این محصول مهم  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده است که اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد. برای این کار کافی است  با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.

 

محصولات مرتبط:

خرید هواکش صنعتی

دستگاه ایرواشر

فن سانتریفیوژ

 

*«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد هواساز را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست