دستگاه گیت ضد عفونی معابر

ضدعفونی‌کننده‌ها یا مواد آنتی سپتیک (به انگلیسی: antiseptic) به دسته‌ای از مواد گفته می‌شود که در سطح پوست، بدن و در بافت‌های زنده استفاده می‌شوند و با اثر بر باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، اسپور باکتری‌ها و سایر ارگانیسم‌ها آن‌ها را از بین می‌برند و یا از رشد آن‌ها جلوگیری می‌کنند. یکی از مفیدترین ابزارها برای ضد عفونی کردن ورودی ساختمانها، دستگاه گیت ضد عفونی معابر است که شرکت سرکان تهویه آن را تولید و در این مقاله معرفی کرده است.

گندزداها مواد پاک‌کننده ابزار، وسایل، لباس‌ها، کاشی‌ها، وان حمام، دستشویی و حمام هستند. مواد گندزدا برای پاکیزگی سطوح غیر زنده و مواد ضدعفونی‌کننده برای بافت‌ها و موجودات زنده به کار میروند.

ویدئو دستگاه گیت ضد عفونی معابر سرکان تهویه
دستگاه گیت ضدعفونی معابر

دستگاه گیت ضد عفونی معابر چیست ؟

دستگاه گیت ضد عفونی معابر از طریق تخلیه مواد ضدعفونی پودر شده در هوا در معابر ورودی اصلی علاوه بر حذف آلاینده های میکروبی بر روی بدن می تواند نقش موثر در ورودی فروشگاه ها و یا اماکن عمومی برای جلوگیری انتقال ویروس کرونا را داشته باشد .

از ویژگی های خاص دستگاه این است که مجهز به سنسور اتوماتیک در مقابل ورودی گیت بوده که با قرار گرفتن افراد در فاصله ۳۰ تا ۶۰ سانتی متری آن دستگاه را فعال می نماید. پس از خروج فرد از محل دستگاه پخش آن قطع می شود . توجه داشته باشید این دستگاه کاملا صنعتی بوده و مخصوص استفاده در معابر پر رفت آمد ساخته شده است .

علاوه بر این، بدنه دستگاه گیت ضد عفونی معابر سرکان تهویه آهن و رنگ کوره ای ضد آب بوده و نازل های آب پاش آن استیل زد رسوب می باشند .

در اینجا لازم است تذکر دهیم که مصرف برق این دستگاه فوق العاده پایین است و تاثیر آنچنان روی قبض برق شما ندارد .

برخی از کاربردهای دستگاه گیت ضد عفونی معابر

دستگاه گیت ضد عفونی معابر به گونه ای ساخته شده است که در برابر عوامل محیطی از قبیل باد و باران به خوبی مقاوم است و برای استفاده در فضاهای باز ، ورودی های بیمارستان ها ، ورودی پاساژ ها ، پیاده رو ها ، ورودی دانشگاه ها و جاهایی که افراد زیادی در آنها رفت و آمد می کنند، تعبیه شده است.

در تونل ضد عفونی کننده مراحل استریلیزاسیون به صورتی است که تعداد نازل های مه پاشی بیشتری در آن تعبیه شده تا حتی هنگامی که افراد به سرعت از تونل عبور می کنند نیز به خوبی اندام های آنها ضد عفونی گردد که این امر می تواند به رفع آلودگی و نابودی ویروس های احتمالی از بدن و وسایل افراد و ضد عفونی شدن بدنشان منجر شود.

بازار  هدف دستگاه گیت ضد عفونی معابر هر مکانی است که به ضد عفونی کردن افراد به هنگام عبور و مرور و یا گذر از مکان خاصی نیاز باشد. این محصول را می توان در هر مکانی که محل عبور و مرور افراد است و افراد زیادی به آنها وارد یا خارج می شوند نصب و استفاده کرد که این مکان ها می تواند شامل ساختمانها و مکانهای عمومی از قبیل بیمارستان ها ، فرودگاه ها ، ایستگاه های راه آهن ، مراکز خرید ، مجتمع های تجاری  ، کلینیک های پزشکی ، شرکت ها ، دانشگاه ها ، کارخانه های صنعتی ، خانه های مسکونی ، معابر اصلی پیاده رو شهر ، محل تجمعات و گذر و سایر مکانهای مشابه باشد.

هم اکنون این تونل در سراسر کشور در حال نصب و استفاده است و ارگان ها، کلینیک ها، ادارات فراوانی در سراسر کشور در حال استفاده از این گیت ها هستند.

فهرست