آشنایی با ۳ مورد از مزایای اگزاست فن صنعتی پشت بامی

folder_openانواع فن سانتریفیوژ
commentبدون دیدگاه

حرارت به‌طور طبیعی بالا می‌رود. همین قانون ساده فیزیک موجب می‌شود که گرمایش و سرمایش یک ساختمان تجاری بزرگ به چالشی بزرگ تبدیل شود. فراهم کردن راحتی و آسایش برای کارکنان از طریق یک تهویه مناسب برای سودآوری آن‌ها و کارتان ضروری است.

 

برای خرید و مشاوره در زمینه انواع هواکش صنعتی و کانال اسپیرال سرکان تهویه کنار شماست.
۰۹۱۲۴۲۲۰۲۶۱
برای ارتباط در تلگرام کلیک کنید
برای ارتباط در اینستاگرام کلیک کنید

 

ساختمانی که به‌درستی تهویه شود، موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی می‌شود و با مزایایی که دارد، از محیط‌ زیست مراقبت
می‌کند.
با توجه به این قانون ساده فیزیک، هنگام برنامه‌ریزی برای کنترل حرارت ساختمان‌هایی مانند انبار، فروشگاه خرده‌فروشی، بیمارستان یا سایر ساختمان‌های صنعتی، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از اگزاست فن صنعتی پشت بامی در سیستم تهویه ساختمان است.
شرکت سرکان تهویه، در این مقاله مطالب و اطلاعات مفیدی را در مورد مزایای استفاده از اگزاست فن صنعتی پشت بامی در سیستم تهویه ساختمان فراهم کرده است که توجهتان را به خواندن آن جلب می‌کند.

 

تصویری از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 

آشنایی با مزایای مهم استفاده از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 

حفظ دمای راحت

 
شما می‌توانید شرایط هوایی داخلی لایه‌بندی شده را کاهش دهید یا از بین ببرید که در آن هوای مانده فضای داخل، هوای خنک را در نزدیک کف اتاق و حرارت را در سقف به دام می‌اندازد.
این نبود تعادل در دمای اتاق می‌تواند مشکلات عمده دیگری را برای ساختمان ایجاد کند، مانند میعان که باعث رشد و پرورش قارچ و کپک در ساختمان و نیز زنگ‌زدگی سطوح فلزی خواهد شد.
هوا یا خیلی سرد یا خیلی گرم است؟ به هر صورت، اگر این هوا برایتان راحت نباشد، کارکنان و حتی تجهیزاتتان آن را به شما تذکر خواهند داد.

 

نمونه ای از یک اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 

در فرآیندها و صنایع تولیدی، دستگاه‌های در حال کار و واکنش‌های شیمیایی به‌طور طبیعی حرارت زیادی تولید می‌کنند.
با حفظ دمای محیط کار در یک میزان پایدار و مناسب، می‌توانید عمر تجهیزات گران‌قیمت خود را افزایش داده و درنتیجه هزینه کمتری هم برای نگهداری و تعمیرات آن‌ها کنید.
یکی از راه‌های مهم برای رسیدن به این هدف، استفاده از یک دستگاه اگزاست فن صنعتی پشت بامی است.

 

کاهش رطوبت

 
وجود مقداری رطوبت برای راحتی انسان ضروری است. ازآنجایی‌که بیشترین بخش بدن انسان را آب تشکیل داده است، حتماً متوجه مواردی شده‌اید که رطوبت از پوستتان خارج می‌شود. برعکس، رطوبت بیش‌ازحد می‌تواند تنفس را برای انسان مشکل کند و نگذارد احساس راحتی کند.

همان‌طور که در بالا هم گفتیم، وجود رطوبت بیش‌ازحد در هوا می‌تواند به تجهیزات حساس صدمه بزند و برای انسان مشکلات تنفسی شدیدی ایجاد کند. آب یکی از مواد مهم و ضروری برای رشد سم‌های بیولوژیک مانند قارچ یا کپک است.
این مواد پس از تشکیل می‌توانند در همه جا پخش شوند و از بین بردن آن‌ها در یک ساختمان بزرگ و از منافذ و دیواره‌های آن کاری سخت و پرهزینه خواهد بود. یکی از راه‌های مناسب برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین وضعیتی، استفاده از اگزاست فن صنعتی پشت بامی است.

 

مدلی از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 

از بین بردن آلاینده‌های هوا

 
آلاینده‌های مضر، به‌وسیله موادی بیش از قارچ و کپک ایجاد می‌شوند.
در بیشتر وقت‌ها، فرآیندهای تولیدی سم‌هایی را ایجاد می‌کنند که اگر با یک سیستم تهویه مناسب کنترل یا از بین برده نشوند، می‌توانند برای
انسان مرگبار باشند.
بسیاری از مواد شیمیایی به گازهایی تبدیل می‌شوند که هوای سرد آن‌ها را در نزدیکی کف اتاق به دام می‌اندازد.

با افزودن یک دستگاه اگزاست فن صنعتی پشت بامی به سیستم تهویه ساختمان می‌توانید هوای گرم شده را از ساختمان بیرون کنید و هوای خنک و تازه را به داخل ساختمان بیاورید. با این روش، مواد سمی برای تخلیه مناسب فیلتر خواهند شد.

پس با توجه به نکاتی که در بالا گفتیم، حتماً به ضرورت و اهمیت وجود دستگاه اگزاست فن صنعتی پشت بامی پی برده‌اید.
همین حالا برای تهیه یکی از این دستگاه‌ها اقدام کنید.

 

یکی از مدلهای اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 
شرکت سرکان تهویه تولید کننده برجسته انواع لوازم و تجهیزات مربوط به سیستم تهویه در این مقاله دستگاه اگزاست فن صنعتی پشت بامی را برای کاربران خود تعریف کرده و توضیحاتی در مورد آن داده است.
اگر در مورد تجهیزات و ابزارهای تولیدی ما سؤالی داشتید یا قصد سفارش محصول را دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن‌‌ها مشورت کنید یا از قیمت محصولات ما مطلع شوید. نظرها و پیشنهادهای سازنده خود را برایمان بفرستید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

 

لینک مقاله منبع:

https://v-fans.us/blog/learn-3-essential-benefits-of-industrial-roof-exhaust-fans

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست