دستگاه ایرواشر و مزایای استفاده از آن

folder_openانواع ایرواشر صنعتی
commentبدون دیدگاه

آنچه در این مقاله می خوانید

انواع ایرواشر صنعتی

 
دستگاه ایرواشر  به چند روش می‌تواند به شما در محل کار یا منزلتان کمک کند. بر اساس مطالعات انجام شده، هوای منزل از هوای محیط بیرون بسیار آلوده‌تر است.
اگر هوای اطرافتان آلوده باشد، بدون شک در معرض ابتلا به انواع بیماری‌ها و حساسیت‌های مختلف خواهید بود؛ بنابراین، در منزلتان باید هوایی تمیز و با کیفیت بسیار بالا جریان داشته باشد. کاربرد دستگاه ایرواشر فراهم کردن یک محیط بهداشتی و سالم برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها و ارتقای بهداشت و بهبود وضعیت سلامت افراد است.
 
سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز ایرواشر صنعتی، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت ایرواشر وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

یکی از مدلهای دستگاه ایرواشر

ایرواشر

 

مزایا ایرواشر صنعتی

 

 • یک دستگاه ایرواشر می‌تواند کارآمد قارچ‌ها و گرده‌های قارچ تا اندازه ۱ تا ۲۰ میکرون را از بین ببرد.
 •  

 • هوای آلوده می‌تواند برای افراد خردسال، کودکان و نیز سالمندان خطرناک باشد، زیرا آن‌ها به دلیل داشتن سیستم ایمنی ضعیف‌تر پیش از همه به آلرژی مبتلا خواهند شد؛ بنابراین، دستگاه ایرواشر در این مورد به بهتر شدن شرایط تنفس کمک خواهد کرد.
 •  

 • اگر در منزل خود حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید، تارهای ریز بدن این حیوانات باعث ایجاد حساسیت‌های مختلف در شما خواهند شد. در این مورد، دستگاه ایرواشر با به گردش درآوردن هوا باعث جلوگیری از ایجاد حساسیت ناشی از وجود تارهای ریز بدن این حیوانات خواهد شد.
 •  

 • مکانیسم پاک‌سازی این دستگاه بوهای نامطبوع و حتی دودهای موجود در فضا را از بین می‌برد.
   

 • این دستگاه وضعیت بهداشت و سلامت سیستم تنفسی و ریه‌های شما را بهبود خواهد داد؛ زیرا تنفس در یک فضای تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی و ناخالصی باعث خواهد شد هوایی تازه و سالم به ریه‌هایتان وارد شود.
 •  

 • دستگاه ایرواشر حتی ریزترین ذرات گردوغبار و میکروب را می‌تواند به‌آسانی جذب کند. خانه بدون میکروب شرایط تنفس در محیطی سالم و پاک را برایتان فراهم خواهد کرد.

 
همان طور که می‌دانید و توضیح داده‌ایم، مزایای استفاده از دستگاه ایرواشر از این موارد بسیار بیشتر است و برای هر خانه یا محیطی مانند نعمت است. این دستگاه نماد سلامت، رفاه، بهداشت و خوشحالی است که به یکی از تجهیزات ضروری برای هر خانه‌ای تبدیل شده است.
با کمک این دستگاه، هوای سالم تنفس کنید، در محیطی بدون آلودگی و ناخالصی زندگی کنید و در مقابل انواع حساسیت‌ها و عفونت‌ها با خیالی راحت و ایمن زندگی کنید.

************************

محصولات مرتبط :

خرید هواکش صنعتی

فن سانتریفیوژ

************************

 

دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

 

*«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ایرواشر صنعتی را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*


 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 
لینک مقاله منبع:

https://carcarecheap.wordpress.com/2016/08/09/advantages-of-air-washer/

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست