خرید انواع مختلف هواکش ضد اسید

folder_openانواع هواکش صنعتی, مقالات
commentبدون دیدگاه

 
دسته مطالب مشابه: انواع هواکش صنعتی
 
انواع هواکش ضد اسید تولیدی شرکت سرکان تهویه بر اساس جدیدترین استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می‌شوند. در این‌گونه موارد، با توجه به دقت بالای طراحی و استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای ساخت انواع هواکش صنعتی، همواره سعی کرده‌ایم محصولاتی را تولید و به بازار عرضه کنیم که بتوانند نیازهای مشتریان گرامی را برآورده کنند.
این هواکش‌ها گزینه‌ای مناسب برای مکش و انتقال گازهای آلوده، بد بو، سمی  و خورنده مانند بخارهای اسیدی ایجادشده در نتیجه انجام آزمایش‌های شیمیایی زیر هودهای آزمایشگاهی هستند و امکان دفع این بخارها از محیط آزمایشگاه به محیط خارج آن را با حداکثر ایمنی فراهم می‌کنند.
 
سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز و ایرواشر صنعتی، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق قیمت هواکش ضد اسید وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

هواکش ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

واحد کنترل کیفیت (QC) شرکت سرکان تهویه هم با اجرای آزمایش‌های متنوع و متعددی کیفیت انواع محصولات تولیدی ما را بررسی می‌کنند و این محصولات پس از تأیید نهایی به بازار عرضه می‌شوند.

انواع هواکش ضد اسید

 

  هواکش ضد اسید برای محیط‌هایی به کار می‌رود که میزان خورندگی بالایی داشته باشند.

 

هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

بر اساس میزان خورنده بودن محیط اسیدی، می‌توانیم سه مدل از فن‌های مقاوم در برابر خوردگی را انتخاب کنیم.

 • اگر میزان خورندگی محیط کم باشد، بهتر است از هواکش ضد اسید با پوشش اپوسکی استفاده شود. رنگ الکترواستاتیکی می‌تواند تا حدودی در مقابل مواد اسیدی و خورنده مقاومت کند و قیمت آن از سایر فن‌ها کمتر است.
 • در محیط‌هایی که غلظت اسیدی متوسط دارند، می‌توان از فن‌های استیل استفاده کرد. در این مدل‌ها، جنس پروانه و بدنه از فولاد ضدزنگ (stainless steel) است که در برابر هوای اسیدی مقاوم است.
 • سومین گروه از مجموعه هواکش ضد اسید مناسب برای محیط‌های اسیدی هواکش پی‌وی‌سی (PVC) است. این مدل در برابر بسیاری از انواع الکل‌ها، روغن‌ها و مواد نفتی غیر آروماتیک مقاوم هستند. هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی در برابر بسیاری از خورنده‌ها مانند اسیدهای غیر آلی، بازها و نمک‌ها مقاوم است.

 

دمنده ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

محیط‌هایی که در آن‌ها باید از هواکش ضد اسید استفاده شود

 
استفاده از این دستگاه با توجه به شرایط محیط در محل‌هایی مانند آزمایشگاه‌ها، تصفیه‌خانه‌ها، کارخانه‌های رنگرزی، کارخانه‌های چرم‌سازی، کارخانه‌های ری ریزی و طلاسازی، معادن، تونل‌ها و مکان‌های مشابه ضروری است.

 

هواکش pvc

هواکش pvc

 

انواع مختلف هواکش ضد اسید

 

 • هواکش ضد اسید سانتریفیوژ بکوارد و فوروارد ( در سه مدل با رنگ اپوکسی استیل و هواکش سانتریفیوژ پی‌وی‌سی)
 • هواکش آکسیال ضد اسید دیواری در دو مدل استیل و فن سانتریفیوژ PVC
 • فن آکسیال ضد اسید تونلی در سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ پی‌وی‌سی
 • فن فشار ضد اسید در سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC
 •  

  نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

  هواکش ضد اسید

   

  انواع هواکش ضد اسید کدم‌اند؟

   

  هواکش (فن) ضد اسید سانتریفیوژ بکوارد و فن ضد اسید سانتریفیوژ فوروارد (که سه مدل از آن یعنی با رنگ اپوکسی، فولاد ضدزنگ و فن سانتریفیوژ PVC را ذکر کردیم)

 • فن آکسیال ضد اسید دیواری که دو مدل استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.
 • فن آکسیال ضد اسید تونلی که سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.
 • فن فشار ضد اسید که سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.
 •  

  یکی از نکات مهم در مورد هواکش ضد اسید این است که خروجی دستگاه پس از تولید با مقدارهای محاسبه شده اختلافی حداکثر تا ۴% (استاندارد بین‌المللی) دارد.
   
  شرکت سرکان تهویه این دستگاه‌ها را با پیشرفته‌ترین تجهیزات و طراحی به‌روز و متناسب با استانداردهای بین‌المللی تولید و پس از تولید، کیفیت آن‌ها را آزمایش می‌کند.
   
  یکی از نکات بسیار مهم دیگر در مورد هواکش ضد اسید متعادل کردن پروانه‌های آن‌ها است که معمولاً به‌صورت استاتیک انجام می‌شود.
  در محیط‌های اسیدی به دلیل شرایط خاص و بسیار خطرناک آن‌ها که گازهای خورنده خطرناکی در آن‌ها وجود دارند، باید از انواع هواکش ضد اسید مخصوص این محیط‌ها استفاده شود تا سلامت کارکنان و سایر افراد مراجعه کننده به خطر نیفتد.
   
  این نوع هواکش‌ها با طراحی و مواد مخصوص به گونه‌ای تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای مخصوص محیط‌های گوناگون را برآورده کنند و در عین حال، کمترین آسیب به فن وارد گردد.
  انواع هواکش ضد اسید با توجه به غلظت مواد خورنده به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:
   
  ۱- هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی PVC

  ۲- هواکش ضد اسید استیل

  ۳-هواکش ضد اسید با پوشش رنگ اپوکسی

  هواکش ضد اسید پی وی سی PVC

   

  هواکش‌های پی وی سی PVC معمولاً در محیط‌هایی استفاده می‌شوند که غلظت اسیدی بالایی دارند. این دسته از هواکش‌ها، قوی‌ترین نوع فن‌های ضد اسید هستند که در محیط‌های خورنده راندمان کاری بسیار بالایی دارند.

   

  تصویری از هواکش پی وی سی

  هواکش پی وی سی از اجزای سیستم تهویه صنعتی

   

  هواکش ضد اسید استیل

  این نوع هواکش برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلظت متوسط بسیار مناسب است. علاوه بر این، در شرایط ویژه‌ای که امکان استفاده از هواکش‌های پی وی سی PVC وجود نداشته باشد، از این فن‌ها استفاده می‌شود.

   

  نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

  هواکش pvc

   

  هواکش ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی

   

  این مدل از هواکش‌های ضد اسید برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلطت پایین طراحی و استفاده می‌شوند. این نوع هواکش‌ها، نسبت به هواکش‌های پی وی سی و استیل قیمت پایین‌تری دارند.
  در شرایط خاصی که لازم نیست هواکش به‌طور مداوم در حال کار باشد، انتخاب هواکش‌های ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی یک انتخاب مناسب است.

  پروانه و بدنه در هواکش ضد اسید آپوکسی از جنس استیل است که با استفاده از رنگ آپوکسی در مقابل محیط اسیدی مقاوم می‌شوند.
   
   

  محصولات مرتبط :

  دستگاه هواساز سرکان تهویه

  فن آکسیال صنعتی برای تمامی تأسیسات

  محصولات مرتبط :

  تفاوت‌های سیستم تهویه AHU و HVAC

   

  *«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد_دستگاهای هواکش صنعتی_ را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*


   

  شرکت سرکان تهویه

  شرکت سرکان تهویه

   

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  آخرین نوشته ها

  برچسب‌ها

  آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
  فهرست