قیمت دستگاه هواساز ایرواشر

folder_openانواع ایرواشر صنعتی, مقالات
commentبدون دیدگاه

آنچه در این مقاله می خوانید

 
سیستم‌هایی مانند کولرآبی و گازی و چیلرها تنها می‌توانند هوای خنک ایجاد کنند، اما اسپلیت و دستگاههای ایرواشر می‌توانند هوای گرم و سرد را به‌صورت هم‌زمان فراهم کنند. 

سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز ایرواشر صنعتی، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت ایرواشر وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

به طور کلی، ایجاد هوای مطلوب در فضای داخلی، از مهم‌ترین و چالش‌برانگیزترین مسائل در سیستم‌های تهویه مطبوع بوده و خواهد بود.
این دغدغه از زمان‌های گذشته در طراحی بومی منازل مسکونی مشهود بوده و به‌مرور به طراحی و ساخت وسایل تهویه و سرمایشی-گرمایی منجر شده است.
از ابتدای راه تا حال حاضر، نسل‌های متنوعی از سیستم‌های تهویه مطبوع هوا با توجه به نیازهای موجود و با ویژگی‌های متنوع و در برخی موارد منحصربه‌فرد، تولید و استفاده شده‌اند.

 

دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

 

پیشرفت فناوری و توجه به موارد مختلف مانند شرایط محیطی، امکانات مورد استفاده، تکنیک‌های به کار رفته در عملکرد دستگاه‌ها همگی برای ارائه خدمات بهتر برای تهویه مطبوع هوا طراحی و تولید شده‌اند.
از میان رایج‌ترین تجهیزات به کار رفته در سیستم‌های تهویه مطبوع و سرمایشی می‌توانیم به کولر آبی، کولر گازی، اسپلیت، چیلر و در نهایت دستگاههای ایرواشر اشاره کنیم.
دستگاههای ایرواشر به طور کلی در دو نوع صنعتی و خانگی استفاده می‌شوند. شرکت سرکان تهویه در این مقاله نکاتی در مورد دستگاههای ایرواشر را فراهم کرده است.
سیستم‌ها و دستگاه‌هایی مانند کولرهای آبی و گازی و چیلرها فقط می‌توانند هوای خنک ایجاد کنند؛ اما تجهیزاتی مانند اسپلیت و دستگاههای ایرواشر می‌توانند هوای گرم و سرد را تأمین کنند.
برخی از موارد ذکر شده به‌صورت غیرمستقیم و مستقیم بر روی رطوبت هوای داخلی تأثیر دارند و برخی تنها دمای محیط را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

 

نمونه ای از دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر صنعتی

 

************************

************************

مطالب مرتبط:

خرید هواساز صنعتی

دستگاه هواساز برای سالن قارچ

خرید هواکش صنعتی

************************

************************

دستگاههای ایرواشر

 
یکی از کاربردی‌ترین گزینه‌ها از بین دستگاه‌ها و سیستم‌های اشاره شده، دستگاههای ایرواشر (Airwasher) و یا هواشور هستند.

  • دستگاههای ایرواشر علاوه بر خنک‌سازی و یا گرم کردن هوا (در نمونه‌های مجهز به این ویژگی)، به‌صورت متمرکز می‌توانند ( فیلتر غبار و آلودگی هوا) رطوبت هوا را تنظیم و آن را تصفیه کنند.
  • دستگاههای ایرواشر به‌صورت ساده، از طریق پاشش ترکیب هوا و قطرات ریز آب (قطرات پودری آب) هوای مطبوع و خنک را به محیط داخلی انتقال می‌دهند، البته نمونه‌های مجهز به تجهیزات گرمایشی از آن نیز وجود دارد.
 •  

  نمونه ای از دستگاه ایرواشر

  دستگاه ایرواشر از اجزای سیستم تهویه مطبوع

   
  همان‌طور که اشاره کردیم، یکی از ویژگی‌های بیان شده برای دستگاههای ایرواشر تنظیم رطوبت است که به‌طور تخصص رطوبت زایی و رطوبت زنی نامیده می‌شود.
  رطوبت‌زدایی دستگاههای ایرواشر سبب کاهش رطوبت هوای ایجاد شده به نسبت هوای موجود می‌شود. رطوبت زنی این دستگاه نیز به ایجاد رطوبت به‌وسیله این سیستم اطلاق می‌شود.
  دستگاههای ایرواشر مانند سایر سیستم‌های تهویه مطبوع دو نمونه صنعتی و خانگی دارند و علاوه بر این، مدل‌های متنوعی مانند نمونه‌های عمودی و یا افقی، مجهز و یا فاقد کویل گرمایشی، روبرو زن و یا بالا زن ( بر اساس زاویه پاشش قطرات پودری و هوای تصفیه شده) دارند. این سیستم برای محیط‌ها و نقاطی با رطوبت متعادل ( کمتر از ۴۵% ) مناسب هستند.
  میزان سرمایش تولیدی دستگاههای ایرواشر مشابه کولر آبی است و از این رو برای خریداری باید به میزان سرمایش آن با توجه به نیاز مورد انتظار توجه کنید.
   

  *«*«*«اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ایرواشر صنعتی را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید.»*»*»*


   

  یکی از مدلهای دستگاه ایرواشر

  دستگاه ایرواشر صنعتی

   
  شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد خرید دستگاههای ایرواشر برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.

   

  شرکت سرکان تهویه

  شرکت سرکان تهویه

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  آخرین نوشته ها

  برچسب‌ها

  آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
  فهرست