خرید دستگاه ایرواشر صنعتی

دستگاههای ایرواشر چگونه کار می‌کنند؟

دستگاههای ایرواشر همه نوع مواد حساسیت‌زا از قبیل گردوغبار، مایت‌های گردوغبار، پرزهای بدن حیوانات خانگی، موهای بدن آن‌ها، هاگ‌های قارچ، گرده‌ها و سایر ذرات معلق در هوا را از آن می‌گیرند و رطوبت را به هوا اضافه می‌کنند.
در رایج‌ترین انواع دستگاههای ایرواشر از فناوری پروانه استفاده شده است. در این فناوری، از چند دیسک در حال چرخش استفاده می‌شود (که در بیشتر وقت‌ها تعدادشان ۳۰ عدد یا بیشتر است) تا به‌طور مداوم مواد حساسیت‌زا و ذرات معلق در هوا را از آن بگیرند.

سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز ایرواشر صنعتی، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت ایرواشر وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

 

ایرواشرها

دستگاه ایرواشر

 

مواد حساسیت‌زای بزرگ در این دیسک‌ها جمع می‌شوند و جریان مداوم آب روی آن‌ها ریخته و آن‌ها را آب‌کشی کرده و در ته دستگاه ته‌نشین می‌شوند. سپس دیسک‌ها آب تمیز را از طریق صفحه‌های انتشار خاص حرکت داده می‌شوند که آن‌ها را به غبار نازکی تبدیل می‌کنند که هوا را می‌پوشانند.
اکثر مدل‌های رومیزی دستگاههای ایرواشر می‌توانند یک گالن رطوبت را در هر روز به اطراف پخش کنند.

یکی دیگر از انواع دستگاههای ایرواشر که کمتر رایج است، از یک پیش فیلتر ذرات استفاده می‌کند که پیش از مرطوب سازی جو اتاق، مواد حساسیت‌زا و ذرات معلق در هوا را فیلتر می‌کند.
این مدل‌ها از دستگاههای ایرواشر از فناوری مرطوب سازی تبخیری برای افزودن رطوبت به فضا استفاده می‌کنند.

خاصیت پیش فیلتر معمولاً مانند فیلترهای فتیله‌ای عمل می‌کند که با خاصیت فتیله‌ای آب را بالا می‌کشد و یک فن هوا را به آن می‌دمد تا غبار نازکی ایجاد شود.
علاوه بر این، این فیلتر دستگاههای ایرواشر رسوب‌های معدنی را از آب می‌گیرد و مزیت دیگری را نیز به آب اضافه می‌کند.

 

یکی از مدلهای دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

 

خرید دستگاههای ایرواشر

خرید دستگاههای ایرواشر کار چندان مشکلی نیست. در واقع، کافی است چند مورد را در نظر بگیرید تا بتوانید مدل‌های مناسب را برای خود بیابید.

 

نوع دستگاه

  • نوع دستگاههای ایرواشر که می‌خواهید برای خود انتخاب کنید، در درجه اول به اولویتتان در فناوری مرطوب سازی بستگی دارد.
    برای مثال، مرطوب کننده‌های تبخیری برای اتاق‌های بزرگ‌تر بسیار عالی هستند، زیرا از فن‌های داخلی برای هل دادن هوا به تمام گوشه‌های اتاق استفاده می‌کند.
  • در مقابل، مرطوب کننده‌های پروانه، فن ندارند و برای استفاده در فضاهای کوچک‌تر گزینه‌ای عالی هستند.
  • این واحدها به دلیل نداشتن فن سروصدای کمتری از دستگاههای ایرواشر تبخیری تولید می‌کنند.
  • علاوه بر این، ممکن است هنگام بسته‌بندی مدل دستگاه خود به نیازهای نگهداری از آن نیز فکر کنید.
  • برای مثال، در دستگاههای ایرواشر مبتنی بر فیلتر، باید فیلترهای آن‌ها را به صورت دوره‌ای عوض کنید که باعث افزایش هزینه‌های مالکیت می‌شوند.
  • در دستگاههای ایرواشر پروانه‌ای نیازی به عوض کردن فیلتر نیست، اما در عوض باید آن‌ها را به طور مکرر و بیش از دستگاههای فیلتر دار تمیز کنید.

 

دستگاههای ایرواشر

 

چرا باید از ایرواشرها استفاده کنیم؟

کیفیت پایین هوا در روزهای زمستان می‌تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. زمانی که دمای هوا افت می‌کند، رطوبت نیز افت می‌کند.
این امر، همراه با عادت روشن کردن بخاری، هوایی غرق در رطوبت را ایجاد می‌کند که پوستتان را خشک کرده و مجراهای تنفسی را تحریک می‌کند و نشانه‌های حساسیت و سرماخوردگی را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، قرار دادن خانه در معرض هوای گرم برای جلوگیری از ورود هوای سرد و کمک کردن به سیستم گرمایش، به آن بیشتر کمک می‌کند و مواد آلاینده مضر را در خانه‌تان حبس می‌کند..

این بدان معناست که در محیطی تنفس خواهید کرد که آلاینده‌ها را بیشتر کرده و شما را بیشتر در معرض آلاینده‌های شیمیایی قرار خواهد داد.
حتی فکرش هم آزار دهنده است، درست است؟ خوشبختانه در چنین وضعیتی ایرواشرها به شما کمک می‌کنند.

دستگاههای ایرواشر تجهیزات هوشمندی از سیستم تهویه مطبوع هستند که سال‌هاست در اروپا محبوبیت بسیار زیادی دارند اما به تازگی در بازارهای ایالات متحده نیز جایگاه خوبی را به دست آورده‌اند.
ایرواشرها ابزارهای هیبریدی هستند، ترکیبی از دستگاه تصفیه هوا و یک مرطوب کننده
این دستگاه‌ها مانند مرطوب کننده‌های متعارف رطوبت درمانی را به هوا اضافه می‌کنند و مانند یک دستگاه تصفیه هوای متعارف، مواد حساسیت‌زای مضر را از هوا پاک می‌کنند.

بنابراین، این دستگاه‌ها می‌توانند نشانه‌های هوای ناملایم را کمتر کرده و جلوی حساسیت و مواد حساسیت‌زا را بگیرند.
در صورتی که از حساسیت‌های سبک تا متوسط رنج می‌برید یا می‌خواهید کیفیت هوای محیط خود را در فصل زمستان بهتر کنید، این دستگاه‌ها برایتان بسیار عالی هستند.
علاوه بر این، می‌توانید در صورتی که در آب و هوای خشک زندگی می‌کنید، مدتی به طور آزمایشی آن را استفاده کنید.

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد دستگاه ایرواشر برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.

************************

************************

مطالب مرتبط:

دستگاه هواساز

دستگاه هواساز سالن پرورش قارچ (تولید)

خرید هواکش صنعتی

************************

************************

 

https://www.sylvane.com/all-about-air-washers.html

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست