هواکش ضد اسید و انواع آن

 
دسته مطالب مشابه: انواع هواکش صنعتی
 
در کاربردهای صنعتی، معمولاً برای تهویه مناسب محیط‌های مختلف از هواکش‌های مناسب آن محیط‌ها استفاده می‌شود تا نتایج مطلوبی به دست آیند. به همین دلیل، در محیط‌های اسیدی که گازهای خورنده در آن‌ها وجود دارند، حتماً باید از فن‌های صنعتی مخصوص این محیط‌ها یعنی هواکش ضد اسید استفاده شود.

 

سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز صنعتی، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق قیمت هواکش ضد جرقه وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 

این هواکش‌ها با طراحی و مواد مخصوص به‌گونه‌ای تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای ویژه محیط را برآورده کنند و کمترین آسیب به فن وارد شود.
با نصب این هواکش‌ها، بیشترین میزان ایمنی در مقابل خروج بخارهای اسیدی و شیمیایی و خورنده از محیط آزمایشگاه به دست می‌آید. در اصطلاح صنعتی، هواکش ضد اسید با توجه به غلظت مواد خورنده به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 

هواکش ضد اسید پی وی سی  PVC

هواکش ضد اسید استیل

هواکش ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی

 

نمونه ای از یک هواکش pvc

هواکش pvc

 

هواکش ضد اسید پی وی سی PVC

 

یکی از انواع هواکش صنعتی ،هواکش‌های پی وی سی PVC است که معمولاً در محیط‌هایی استفاده می‌شوند که غلظت اسیدی بالایی دارند. این دسته از هواکش‌ها، قوی‌ترین نوع فن‌های ضد اسید هستند که در محیط‌های خورنده راندمان کاری بسیار بالایی دارند.

 

تصویری از هواکش پی وی سی

هواکش پی وی سی از اجزای سیستم تهویه صنعتی

 

هواکش ضد اسید استیل

این نوع هواکش برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلظت متوسط بسیار مناسب است. علاوه بر این، در شرایط ویژه‌ای که امکان استفاده از هواکش‌های پی وی سی PVC وجود نداشته باشد، از این فن‌ها استفاده می‌شود.

 

نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

هواکش pvc

 

هواکش ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی

 

این مدل از هواکش‌های ضد اسید برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلطت پایین طراحی و استفاده می‌شوند. این نوع هواکش‌ها، نسبت به هواکش‌های پی وی سی و استیل قیمت پایین‌تری دارند. در شرایط خاصی که لازم نیست هواکش به‌طور مداوم در حال کار باشد، انتخاب هواکش‌های ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی یک انتخاب مناسب است.

پروانه و بدنه در هواکش ضد اسید آپوکسی از جنس استیل است که با استفاده از رنگ آپوکسی در مقابل محیط اسیدی مقاوم می‌شوند.

 

دمنده ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

مقالات مرتبط :

سیستم تهویه رقیق صنعتی

 
 

*«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد_دستگاهای هواکش صنعتی_ را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*


 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست