هواکش (فن)ضد انفجار در کجا به کار می‌رود؟

folder_openانواع هواکش صنعتی, مقالات
commentبدون دیدگاه

 
دسته مطالب مشابه: انواع هواکش صنعتی
 
در این مقاله مطالب مختصری درباره محصول هواکش ضد انفجار و انواع و نیز کاربردهای آن برایتان بیان خواهیم کرد تا بتوانید در هنگام خرید تصمیمی مناسب بگیرید.

یافتن محل مناسب برای نصب هواکش ضد انفجار

کاربرد اصلی هواکش‌های ضد انفجار، بیرون راندن هوا از اتاق است تا از جمع شدن گازهای قابل احتراق در فضای اتاق جلوگیری شود.
استفاده از اگزاست فن‌ها در فضاهایی مانند انباری‌ها، کارگاه‌ها، آسیاب‌ها، اتاق‌های ساخت اسپری، تانکرها و سایر فضاهای محدود که گازها و گردوغبارهای قابل اشتعال به‌سرعت می‌توانند در آن‌ها جمع شوند، بسیار ارزشمند و مهم است
 
سرکان تهویه مشاوره خرید هواکش صنعتی، خرید هواساز (ایرواشر صنعتی)، کانال اسپیرال و برج خنک کننده .

🔻لطفا برای استعلام دقیق و دریافت لیست قیمت هواکش (فن)ضد انفجار وارد بخش پاسخگوی فوریلین تماس با ما هواکش صنعتی سرکان تهویه شوید.🔻

 
اگزاست فن‌هایی که در مکان‌های خطرناک استفاده می‌شوند، باید از نوع هواکش ضد انفجار، هواکش ضد جرقه باشند و یا به‌طور ذاتی ایمن باشند. خود هواکش نیز باید یک دستگاه ضد جرقه باشد.

 

تصویری از هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

 

اگزاست فن و هواکش ضد انفجار پشت‌بامی و دیواری

 
اگزاست فن و هواکش ضد انفجار لزوماً دو نوع دارد: هواکش ضد انفجار دیواری و پشت‌بامی. اندازه و ماهیت اتاق به‌علاوه فاکتورهای کلی محیطی، مواردی هستند که محل نصب و قرارگیری هواکش ضد انفجار را تعیین خواهند کرد.

 

هواکش‌های ضد انفجار دیواری

 

این نوع هواکش‌ها قسمت‌هایی مانند شاتر، محفظه، پانل، دیواره فیلتر شده، فایبرگلاس و فن سانتریفیوژ دارند. هر یک از این فن‌ها برای کاربرد بسیار خاصی به کار می‌روند.
این نوع هواکش می‌تواند دود و بخارها را پیش از آن‌که به سقف نزدیک شوند، به‌سوی خود کشیده و جذب کند.
استفاده از اگزاست فن دیواری نیز برای فضاهای کوچک بسیار عالی است. دمنده‌های فضای محدود نیز در فضاهای کوچک به‌خوبی کار می‌کنند و می‌توانند یک مکمل خوب برای هواکش دیواری باشند.

 

نمونه یک هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

 

هواکش‌های ضد انفجار پشت‌بامی

این نوع هواکش‌ها که در پشت‌بام نصب می‌شوند، در فضاهای بزرگ‌تری که گرما و بخارها زودتر به طرف سقف بالا می‌روند، کارکرد بهتری دارند.
با نصب هواکش ضد انفجار پشت‌بامی، می‌توانید مکشی مناسب را برای بالاترین سطح اتاق ایجاد کرده و گرما، دود و گازهای محیط را به بیرون بکشید.
صرف‌نظر از نوع هواکشی که استفاده می‌کنید، باید مطمئن شوید که باید آن را به‌درستی نصب کنید و اطراف قاب آن را در برابر نفوذ هوا عایق کنید تا مطمئن شوید که می‌تواند مکشی عالی را برای محیط موردنظر فراهم می‌کند.

 

نمایی از هواکش ضد انفجار

نمونه ای از هواکش ضد انفجار

 

مقالات مرتبط :

هواکش ضد اسید و انواع آن

نصب اگزاست فن ضد انفجار

 
 

*«*«*« اطلاعات بیشتر در مورد_دستگاهای هواکش صنعتی_ را میتوانید در دسته مطالب مشابه در ابتدای متن دنبال کنید. »*»*»*


 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین نوشته ها

برچسب‌ها

آشنایی با اجزای کولر صنعتی آشنایی با ایرواشر آشنایی با مزایای ایرواشر آشنایی با مزایای دستگاه هواساز آشنایی با هواکش صنعتی آشنایی با کاربردهای هواساز آشنایی با کاربردهای کولر صنعتی اجزای تشکیل دهنده کولر صنعتی اجزای مختلف کولر صنعتی اگزاست فن اگزاست فن صنعتی ایرواشر خرید فن صنعتی خرید هواکش صنعتی خرید کولر صنعتی دستگاه ضد عفونی معابر دستگاه هواساز راندمان کولر صنعتی راهنمای انتخاب کولر صنعتی راهنمایی خرید کولر صنعتی روش انتخاب کولر صنعتی مناسب شناخت مزایای هواساز شناخت هواساز ضد عفونی معابر عوامل مؤثر بر راندمان کولر صنعتی فن صنعتی فن ضد اسید قطعات کولر صنعتی قیمت کولر صنعتی مزایای فن ضد اسید مزایای هواساز مزایای کولر صنعتی نحوه انتخاب کولر صنعتی مناسب هواساز هواساز در چه جاهایی به کار می رود هواکش صنعتی هواکش ضد اسید کاربردهای ایرواشر کاربردهای فن صنعتی کاربردهای هواساز کاربردهای هواکش ضد اسید کاربردهای کولر صنعتی کولر آبی صنعتی کولر صنعتی گیت ضد عفونی
فهرست